Szkolenia

Kategoria: BZIK Opublikowano: poniedziałek, 18 grudzień 2017 Justyna Zimny Drukuj E-mail

Szkolenia:

Szkolenia dedykowane są do przedsiębiorstw i organizacji, które chcą się rozwijać oraz wzmacniać swoją pozycję rynkową, jednak aby to osiągnąć potrzebują indywidualnego podejścia. Szkolenia dostosowuję do potrzeb firmy/organizacji/grupy, są odpowiedzią na zagadnienia będące w kręgu zainteresowania przedsiębiorstwa, organizacji czy grupy osób. Dzięki zindywidualizowanemu podejściu mogę pozwolić sobie na zgłębienie teorii oraz uwzględnienie praktycznych aspektów zarządzania w Państwa firmy/organizacji.

Celem organizowanych przeze mnie szkoleń jest połączenie praktyki z doświadczeniem i teorią. W mojej ofercie szkoleniowej mogą Państwo znaleźć m.in. szkolenia w zakresie przygotowania biznes planu, przygotowania i rozliczania projektów, przedsiębiorczości, programów pomocowych Unii Europejskiej, pracy z generatorami wniosków aplikacyjnych oraz w SL2014. Organizowane są szkolenia indywidualne i grupowe, wewnętrzne oraz zewnętrzne, prowadzone we współpracy z zewnętrznymi firmami szkoleniowymi. Szczegółowy zakres szkoleń zależny jest od potrzeb szkoły, przedsiębiorstwa czy  organizacji. Udział w szkoleniach zawsze związany jest z konkretną potrzebą rozwojową i ma wesprzeć pracownika w realizacji celów biznesowych – przy planowaniu szkoleń zwracam uwagę na to, aby optymalnie zarządzać posiadanym budżetem przeznaczonym na te cele. 

Zakres, program, dobór wykładowców i formuła szkolenia całkowicie zależy od indywidualnych preferencji szkolonej firmy/organizacji. W ramach szkoleń dedykowanych możliwa jest organizacja zarówno większych konferencji jak i kameralnych seminariów, szkoleń kilkugodzinnych i  kilkudniowych oraz szkoleń cyklicznych.

Doradztwo:

Z myślą o małych i średnich firmach oferuję konsultację przy wyborze programów operacyjnych, z których może skorzystać firma. Podstawowy zakres doradztwa obejmuje analizę ekonomiczno-finansową przedsiębiorstwa oraz pomoc w opracowaniu biznes planów. W szczególnych przypadkach  oferuje specjalistyczne doradztwo dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. 

Do kogo: 

Biznesplan to element planowania strategicznego. Wytycza cele, metody działania oraz pomaga dokonać właściwego wyboru spośród kilku wariantów inwestycyjnych. Każdy kto planuję założyć własna firmę lub ubiega się o dofinansowanie do swojej firmy (np. na jej rozwój, na szkolenia dla pracowników) potrzebuje biznes planu. Projekt projekt powinien zawierać rzetelny obraz firmy, ale też musi przekonać o sukcesie tego przedsięwzięcia. Jeśli chcesz aby w Twoim biznes planie powiało optymizmem zgłoś się do mnie, pomogę Ci. Podczas spotkania zdobędziesz merytoryczną wiedzę w jaki sposób i na co należy zwrócić szczególną uwagę przy pisaniu biznesplanów. Możesz być pewien, że po naszym szkoleniu Twój biznes plan będzie nie tylko profesjonalny, ale także zachęcający dla potencjalnego inwestora.

Ponadto moje szkolenia oraz wsparcie doradcze oferowane jest m.in.: uczniom i studentom, pracownikom oraz  wszystkim klientom z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw ubiegających się o wsparcie z Funduszu Unijnych lub zewnętrznych.

Moje doświadczenie:

Moje doświadczenie trenerskie to ponad 6-letnia praca dydaktyczna. W latach od 01.02.2009 do 30.11.2015 byłam trenerem Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, prowadziłam następujące przedmioty:

  • warsztaty europejskie,
  • zarządzanie finansami w projektach,
  • budżetowanie projektów,
  • metody i narzędzia organizacji projektów,
  • przygotowania projektów do UE.

 

Odsłony: 2175