Nawet 20 mln złotych unijnego wsparcia na innowacyjne projekty

„Wdrażanie innowacji przez MŚP” to ogłoszony przez PARP konkurs, w którym do zdobycia jest dofinansowanie na inwestycje związane z implementowaniem innowacyjnych produktów lub procesów technologicznych.

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców z sektora MŚP prowadzących swoje firmy na terenie wscodniej Polski. Przedsiębiorca może otrzymać nawet 20 mln zł, a także pomoc w dostosowaniu pozostałych procesów zachodzących w firmie do funkcjonowania w sytuacji epidemiologicznej. 

Dofinansowania podlegają projekty realizowane na terytorium makroregionu Polski Wschodniej dotyczące inwestycji początkowej i prowadzące do stworzenia innowacyjnych produktów (wyrobów lub usług) lub opracowania innowacyjnych procesów technologicznych i wdrożenia ich w firmie, w szczególności poprzez wdrożenie (własnych lub nabytych) wyników prac B+R. Dodatkowo, można uzyskać wsparcie na przystosowanie firmy do działania w warunkach epidemii.

Konkurs Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomiony został w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia i działania 1.3.1 Wdrażanie innowacji przez MŚP. Nabór rusza 25 sierpnia i będzie trwał do 24 września przedsiębiorcy będą mogli starać się o unijne dofinansowanie na rozwijanie produktów, usług lub procesów stosowanych w ich działalności.

Szczegóły na stronie Programu Operacyjnego Polska Wchodnia!

Odsłony: 483