Nabór wniosków do III edycji konkursu im. Jana Dormana

Tym razem znalazłam konkurs dla naszej kultury, więc jeśli znacie np. teatry, instytucje kultury (np. ośrodek kultury w gminie) lub organizacje zajmujące się tym zagadnieniem koniecznie prześlijcie im link do opisywanego konkursu.

Zapraszam Was do udziału w III edycji konkursu im. Jana Dormana, którego instytucją zarządzającą jest Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Konkurs jest finansowany z budżetu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

Przeczytajcie koniecznie:

Można otrzymać dotację na "na produkcję i eksploatację spektaklu dla dzieci i/lub młodzieży, który będzie prezentowany w placówkach oświatowych wraz z towarzyszącymi mu działaniami edukacyjnymi".

Ideą konkursu jest z jednej strony wspieranie szkoły poprzez kształtowanie bogatej i różnorodnej oferty spektakli przygotowanych z myślą o wieku i potrzebach uczniów oraz specyficznych szkolnych warunkach, z drugiej zaś – wspieranie mobilności teatrów i otwieranie ich na wyzwania bezpośredniego kontaktu z widzem poza murami ich instytucji.

Minimalna kwota całkowita wnioskowanego dofinansowania wynosi 30 000,00 zł brutto, a maksymalna kwota wnioskowanego dofinansowania wynosi 110 000,00 zł bruttoZgłoszenia przyjmowane są  do godz. 15:00 dn. 2 marca 2018 roku. 

Jeśli macie pytania to szczegółowych informacji udzieli Wam:  Joanna Zawadzka (koordynatorka), tel. +48 22 501 70 20 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PRZYDATNE PLIKI:

Regulamin konkursu 

Wniosek o dofinansowanie

Odsłony: 1060