Partnerzy

Piotr Dąbrowski

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń Informatycznych takich jak: ECDL, ECC, TIK.
Jest egzaminatorem DIGITAL EUROPE oraz trenerem w systemie VCC. 
 

FLEXIO Natalia Konopka

Dzięki grafice komputerowej 2D, 3D oraz projektom DTP pomagam przenosić komunikację firmy na wyższy poziom.
Kontakt: tel.: +48 665 187 297    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    www: www.flexio.me 
 

Diana Proczek

Doradca zawodowy, specjalista ds. personalnych z wieloletnim doświadczeniem w projektach EFS. Tysiące zrealizowanych godzin doradztwa, poradnictwa zawodowego, pośrednictwa pracy. Działacz społeczny i biznesowy z pozytywnym nastawieniem do świata i ludzi. Idea działania to "nie ma, że się nie da". W każdej sytuacji, w każdym człowieku umie wydobyć to, co najlepsze. Zwolenniczka potęgi podświadomości, pogłębiania samoświadomości i miłości do siebie samego. Codziennie praktykuje wdzięczność i zaraża tym innych. Uważa, że świat jest piękny i pełen możliwości. 

Agata Sławniak

Jestem pasjonatką ludzi, kobietą która sięga po marzenia i zachęca do tego innych.Od 18 lat pracuje na własny rachunek - jestem doradcą. Mój biznes to ja i moi klienci a także współpracownicy. To spora lekcja praktyki i doświadczenia, które są moim ważnym zasobem. Przeprowadziłam setki godzin zarówno life coachingu jak i coachingu zawodowego. Współpracowałam przy wielu projektach”. Jako trener przeprowadziłam wiele godzin szkoleniowych z zakresu komunikacji, sprzedaży, autoprezentacji, projektowania celów, zarządzania czasem, konstruktywnej komunikacji międzyludzkiej, radzenia sobie ze stresem i konfliktem, zarządzanie budżetem domowym. Przeprowadziłam wiele rozmów, aby podnieść pewność siebie, pokonać strach, zaprojektować cele moich rozmówców i nauczyć motywacji by je osiągać.
 
Certyfikowany coach Noble Manhattan Coaching CFC, International Institute Coaching& Mentoring (II C&M), dyplomowany coach kierunku coaching i zarządzanie zasobami ludzkimi.